DIETAROZVOZ
VOLEJTE ZDARMA: 800 204 204
PIŠTE: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

facebook_page_plugin

Jak poznat seriózní krabičkovou dietu?

Firma, která krabičkovou dietu vyrábí spolupracuje při sestavování a vaření stravy se skutečnými odborníky na výživu člověka. Nejlépe, pokud je tento odborník i majitelem firmy ( jako v našem případě), která krabičkovou dietu vyrábí nechybí tím ani odborný dohled nad přípravou jídel.
Firma se zajímá průběžně o to, jak vám jídelníček vyhovuje a jaké jsou výsledky, které ráda prezentuje.
Jídelníčky jsou zveřejněny, můžete si prohlédnout jejich složení a pestrost.Firma se ráda prezentuje fotografiemi svých dodávaných jídel.Jednotlivé krabičky mají na etiketách uvedené složení jídla, gramáž, kalorickou hodnotu, množství sacharidů, tuků a bílkovin, dobu spotřeby, návod na konzumaci a skladovací podmínky.Jídlo do krabiček se dá připravit všude tam, kde se vaří ( vývařovny, restaurace a pod.). Tyto provozy většinou nepoužívají nejmodernější technologii a nezveřejňují vlastní fotografie jak z výroby tak jídel. Také je důležité zajistit správnou distribuci k zákazníkovi, hlavně v teplých měsících a to za použití chladících boxů s chladícím zařízením, aby byly dodrženy skladovací podmínky.

Shánějte reference, nerozhodujte se jen podle ceny.

Kdy se jídlo rozváží?

Jídlo rozvážíme každý den odpoledne mezi 16. a 22. hod. přímo do domu, či zaměstnání vždy ten den čerstvě navařené a připravené ke konzumaci pro následující den.
Celodenní balíček obsahuje 5 zdravých krabiček (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) nebo jiný počet podle vybraného programu.
Jídlo je po přípravě šokově zchlazeno na 2 °C, dle jednotlivých porcí zataveno v krabičce, označeno štítkem a pro přepravu uloženo v chladícím boxu s chladícím zařízením.

Kam se jídlo rozváží?

Rozvážíme téměř po celé ČR. Konkrétní informace (jestli jezdíme zrovna k Vám) poskytne zákaznická linka (800 204 204 - voláte zdarma, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

  • Pardubice – Chrudim
  • Hradec Králové
  • Týniště - Náchod
  • Kostelec - Rychnov - Vamberk
  • Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Litomyšl
  • Svitavy - Polička - Moravská Třebová
  • Letovice - Boskovice - Blansko
  • Šumperk - Zábřeh - Mohelnice
  • Bruntál - Rýmařov
  • další oblasti

Jak se jídlo objednává

Na webu: www.zdravestravovani.cz je formulář, který vyplníte.
Telefonicky: 800 204 204 (voláte zdarma, po - pá 8 až 16 hodin)
Objednávka musí být 3 pracovní dny předem

Jaká je nejmenší objednávka?

Nejmenší objednávka je 1 den, za kterou zjistíte chuťovou kvalitu jídla. Abyste pocítili celkové výhody služby, je nejlepší objednat program alespoň na 14 dní, popřípadě měsíc.

Jak se jídlo platí?

Bezhotovostním převodem na účet před dodáním za příslušný program a dobu.
Při první dodávce v hotovosti (proti dokladu o zaplacení), platební kartou nebo stravenkami. Tyto způsoby platby jsou zpoplatněné dle ceníku (doporučujeme platit převodem na účet - tento způsob placení je zdarma).

V jakých časových rozestupech se jídlo konzumuje?

Nejlépe ve 2 až 3 hod. intervalu.

Jak je to s pitím?

Při dodržování programu doporučujeme pít neperlivou, neslazenou vodu, popř. ovocné čaje v množství 2 až 3 l/den.

Jsem diabetik/diabetička, je možné jídlo přizpůsobit?

Ano, můžete si objednat jídlo pro diabetiky. Doporučujeme konzultaci s lékařem.

Již první týden jsem zhubl/a 3 kg, není to příliš rychle?

Pokud zhubnete první týden více než 2 kg, znamená to, že vaše tělo na základě změny stravování vyloučilo škodliviny a nadbytečnou vodu. Nemusíte se obávat, že zhubnete svalovou hmotu.